PENGETUA
 

Pn Hjh Kalsom Bt Osman
DG 52


PENOLONG KANAN

Pn Hjh Rosniyati Bt Ramli
PK Pentadbiran DG 48
Pn Zakiah Bt Zainol
PK HEM DG 48
En Wozali B Ismail
PK Kokurikulum DG 48
Pn Norhayati Bt Hitam
PK Petang DG 48
Pn Norma Bt Daud
PK Tingkatan 6 DG 44

GURU KANAN

Pn Suzanah Bt Juraimi
GKM Sains DG 48
Pn Nik Ruhaya Bt Nik Mahmud
GKM Bahasa DG 48
Pn Maziyah Bt Yahaya
GKM Teknik & Vokasional DG 48
Pn Salina Bt Mohamad
GKM Kemanusiaan DG 48

GURU CEMERLANG
 

 

Pn Suzaina Bt Jamaluddin
DG 44
Opsyen Kimia


KAUNSELOR

Pn Roslina Bt Che Noor
Sesi Pagi DG 44
En Muhd Effendi B Mashum
Sesi Pagi DG 44
Pn Arziyanti Norain Bt Zubir
Sesi Pagi DG 41
Pn Norfashadirah Bt Desa
Sesi Petang DG 41
En Zulkifli B Ahmad
Sesi Petang DG 41

GURU - GURU

DG 48

 Arina@Arinab Bt. Abdul Rashid
 Asmah Bt. Ujang
 Azmi B. Abdul Azid
 Bahiyah Bt. Said
 Chuah Bee Aun
 Devi A/P Semanjalan
 Farishah Bt. Mat Ariffin
 Ghan Lai Chee
 Goh Gim Pin
 Jamjah Bt. Ban
 Jalil B. Karim Khan
 Kalsom Bt. Ibrahim 

 Khasim B. Osman
 Mashitah Bt. Ibrahim
 Poh Siew Chan
 Roshieda Bt. Ramli

 Shukri B. Othman@Che Man

 Siti Fatimah Bt. Ahmad
 Siti Halijah Bt. Abdullah
 Teoh Piah Kwang
 Zabariah Bt. Ramli
 Zaheran Bt. Harun
 Zaiton Bt. Abdul Hamid
 Zaini Bt. Khalid

DG 44

 Abdul Ghani B. Mat Saman
 Abdul Halim B. Abdul Rahim
 
Ahmad Yusri B. Mohd Tahir
 
Aini Bt. Abd Aziz
 Asmawi B. Osman
 Asfadila B. Samsudin @ Shuib
 Aziyan Bt. Abd Rahman
 Chew Seang Lee
 Elya Suryana Bt. Ismail
 Faizah Bt. Muhammad Ishak
 Haslina Bt Hashim
 Haslina Bt. Mohd Shah
 Joanna A/P John
 Juraini Bt. Md Dali
 Khatrul Nazwa  Mohamad
 Khoo Lean Geok
 Low Mooi Lang
 Marsita Bt. Ibrahim
 Marziawati Bt. Ibrahim
 Mohamad Azmi B. Ismail
 Mohamad Zaini B. Othman
 Mohd Yusri B. Yusof
 Moriah Bt. Hj. Ahmad
 Nazri B. Ahmad
 Noor Aziyah Bt. Abd Razak
 Noor Salmiah B.ti Firdaus
 Noraziah Bt. Abd Razak

 Norhashimah Bt. Mohamad
 Norliza Bt. Awang Kechik
 Norma Bt. Abu Seman
 Norma Bt. Daud
 Norsiah Bt. Mansor
 Norsofinas Bt. Yusuf
 Rahmah Bt. Mohamed Desa
 Ramli B. Ismail
 Ramizu B. Ibrahim
 Raniza Bt. Abdullah
 Rasila Bt. Hassan
 Rossdee B. Hamdan
 Rusni Bt. Abd Rashid
 Sarah Bt. Mat
 Shahidayani Bt. Salleh
 Sharifah Rusnah Bt. S Ali
 Siti Aishah Bt. Jaafar
 Siti Zaiton Bt. Osman
 Subashini A/P Pathmanathan
 Suhaida Bt. Sharif
 Suhaimi B. Bakar
 Su Lin Feng
 Suzaina Bt. Jamaluddin
 Tan Saw Saw
 Zakiah Bt. Zainol
 Zuriana Bt. Zakaria
 Zurita Bt. Zainol

DG 41

 Farrah Syuhaila Bt. Ibrahim
 Kavita  A/P Subramaniam
 Maisarah Bt. Mahyuddin
 Md Yusof B. Tahir
 Munirah Bt. Omar
 Nadia Hanim Bt. Muhd Abdah

 Nor Afidah Bt. Ghazali
 Norazila Bt. Johary
 Norrol Sham B. Mohd Yunus
 Nurimah Bt. Zakarya
 Puah Huoi Ling
 Yusniza Bt. Che Omar

DG 34

Ruhizah Bt. Osman  

DG 32

 Ismail B. Omar
 Jama’ayah Bt. Awang
 Norashikin Bt. Hamid
 Norhayati Bt. Abd Latif
 Norma Bt. Mansor

 Nor Samsiah Bt. Hj. Hashim
 Ooi Ah Bah
 Salemah Bt. Darus
 Saripah Bt. Hasan

DG 29

Norfaizah Bt Mat Rani  

STAF

Pn Rohani Bt Saad
Ketua Pembantu Tadbir N26

Pn Noor Zhuraini Bt Hj Hussain
Pembantu Tadbir N22

Pn Siti Fadzilah Bt Abd Kadir
Pembantu Tadbir N17
En Che Daud B Yasin
Pembantu Tadbir N17
Cik Farhana Bt Abu Bakar
Pembantu Tadbir Kewangan W17
En Muhamad Taib B Mohd Isa
Pembantu Am N4
En V. Selvarajoo
Pembantu Am N1
PEGAWAI PERKHIDMATAN PENTADBIRAN & SOKONGAN

1. En Hafizal B Azizan (PAP)
2. Pn Faizah Bt Abd Rashid (PAP)
3. Pn Halimah Bt Hassan (PM)
4. En Muhammad Nasir B Shafie (PM)
5. En Mohamad Dali B Che Pa (PRA)
6. En Thamil Selvan (PRA)